TWÓJ KOSZYK

Koszyk jest pusty
 
ksiazka tytuł: Bycie w śmierci autor: Mikołaj Marcela
FORMY I KOSZTY DOSTAWY
  • 0,00 zł
Produkt w wersji cyfrowej - więcej informacji tutaj

Bycie w śmierci

Wersja elektroniczna (brak aktualizacji)
Wydawnictwo: Pascal
ISBN: 978-83-8103-003-8
Wydanie: 2017 r.
Język: polski

Dostępność: dostępny
29,90 zł 26,90 zł
eKsiążka (Watermark)
EPUB
MOBI

Publikacja Format Wydanie Cena
Tradycyjna Oprawa: Miękka 1, 2017 r. 29,70 zł
 
 

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z.





Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran.


Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem.


Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.





Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość.


Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland





Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy… Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam!


Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium Grozy





Żywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam!


Andrzej Wardziak, pisarz, autor Infekcji?





Mikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium nowoczesne oraz Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

 

Newsletter

Newsletter
Zapisz Wypisz

Klikając "Zapisz" zgadzasz się na przesyłanie na udostępniony adres e-mail informacji handlowych, tj. zwłaszcza o ofertach, promocjach w formie dedykowanego newslettera.

Płatności

Kanały płatności

orbita akceptuje płatności:

  • płatność elektroniczna eCard (karta płatnicza, ePrzelew)
  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki należność pobiera listonosz lub kurier